To idealna usługa zarówno dla osób, które właśnie zamówiły wykonanie strony jak i dla tych, którzy posiadają stronę internetową czy też serwis już kilka lat.

Dzięki usłudze optymalizacji Twoja strona stanie się przyjazna dla użytkownika. Twój klient szybciej wyszuka na niej potrzebne mu informacje czy też znajdzie szukany produkt.

Z drugiej strony, dzięki optymalizacji, Twoja strona zostanie lepiej zaindeksowana przez wyszukiwarki internetowe, co przełoży się bezpośrednio na pozycję Twojego serwisu w wynikach wyszukiwania.

Optymalizację strony możemy podzielić na optymalizację pod kątem użytkownika jak i wyszukiwarki.

Przy optymalizacji strony pod kątem użytkownika zwracamy uwagę na przystępność zawartości strony dla użytkownika. Czy informacje zawarte na stronie są napisane przystępnym językiem, czy są łatwe do wyszukania, czy serwis jest spójny logicznie dla potencjalnego klienta.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to sprawdzenie głównie kodu strony, prawidłowego uzupełnienia znaczników zarówno poszczególnych podstron jak i grafik, ustalenia hierarchii nagłówków czy optymalizacja linków wewnętrznych.

 

Zalety optymalizacji stron www:

  • Strona przyjazna dla wyszukiwarek
  • Lepsza indeksacja strony w wyszukiwarce
  • Wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania
  • Łatwiejsze znalezienie informacji przez klientów